ما در هاراسپ همگی تلاش می کنیم تا شما هموطن عزیز یک خرید راحت و عالی را تجربه کنید.

نحوه خرید از هاراسپ از آنچه که تصور میکنید بسیار ساده تر است، فقط ملزم به رعایت یکسری از نکات میباشد.

شما میتوانید آموزش تصویری مراحل انتخاب محصول تا پرداخت به همراه همه نکات ذکر شده در تصاویر را از طریق ذیل مشاهده نمائید. در ضمن اگر پس از مشاهده تصاویر، همچنان در پروسه خرید دچار مشکل شدید، میتوانید مشکل خود را از طریق راههای ذکر شده در بخش تماس با ما به اطلاع همکاران ما برسانید تا در اسرع وقت به مشکل شما عزیزان رسیدگی به عمل آید.

آموزش قدم به قدم خرید از هاراسپ:

1-      پس از اینکه وارد صفحه مشخصات محصول مورد نظر شدید، میتوانید بسته به نیاز خود ویژگی های محصول را تغییر دهید از جمله رنگ، سایز و تعداد. سپس گزینه افزودن به سبد را انتخاب کنید. (تصویر 1)

 

2-      پس از افزودن محصول به سبد خرید وارد صفحه زیر میشوید. همانطور که در تصویر مشخص شده است، شما امکان استفاده از کد تخفیف (در صورت وجود) را خواهید داشت. چنانچه از انتخاب محصول مطمئن هستید گزینه "خرید خود را نهایی کنید" را انتخاب کنید. (تصویر 2)

 

3-      در این مرحله اگر عضو سایت هستید از طریق فرم ورود وارد حساب کاربری خود شوید، در غیر اینصورت ثبت نام کنید یا بصورت مهمان به خرید خود ادامه دهید. در اینجا ما خرید بصورت مهمان را آموزش میدهیم. (تصویر 3)

 

4-      اطلاعات خواسته شده را بصورتی که در تصویر نمونه مشاهده میکنید بطور کاملا صحیح تکمیل کنید. (تصویر شماره 4)

5-      با توجه به مقصد یکی از روشهای ارسال را انتخاب کنید و ادامه دهید. توضیحات روش های ارسال را می توانید بصورت مفصل از اینجا مطالعه کنید. (تصویر 5)

 

6-      نحوه پرداخت را انتخاب نمایید و ادامه دهید. (تصویر 6)

 

7-      پس از ورود به درگاه اطلاعات حساب خود را وارد کنید تا خرید تکمیل شود. توجه داشته باشید که هاراسپ هیچگونه دسترسی و کنترل به اطلاعات حساب شما نداشته و تمامی اطلاعات شما نزد بانک مربوطه محفوظ می باشد.